O autorce


Mam na imię Aneta i zapraszam w mój kulinarny świat kolorowych smakołyków :)

Kuchnią interesowałam się już jako mała dziewczynka. W wieku około 13 lat (może wcześniej?) piekłam samodzielnie co sobotę ciasto. Proste, bo proste - biszkoptowe z jabłkami, truskawkami, wiśniami... Lub również biszkoptowe biało-brązowe (popularnie "zebra"). Czasem też murzynka na zsiadłym mleku :)
Potrafiłam ugotować ziemniaki, a nawet zupę! Banały typu jajecznica czy smażenie schabowych oczywiście też nie było mi obce ;)

Dziś jestem młodą żoną i mamą dwóch przesłodkich Córeczek :) gotowanie i pieczenie bardzo lubię, więc jak tylko mam okazję sterczę, próbuję, testuję, wymyślam... :) 
Obecnie obie Córeczki są bardzo absorbujące i czasu mam coraz mniej, ale pozwalam im we wszystkim pomagać, więc tym samym łączymy zabawę z domowymi obowiązkami :)

Z uwagi na fakt bycia mamą wprowadziłam na bloga kategorię dla najmłodszych. Nie gotowałam Córci od początku, ale gdy zaczęłam to robić właściwie już nie kupuję gotowych słoiczków (chyba, że na wyjazd, na sytuacje awaryjne...). Z perspektywy czasu troszkę żałuję, że nie gotowałam od początku, zastanawiałam się czy Malutkiej podpasuje moja kuchnia, ale z pełną satysfakcją stwierdzam, że bardzo :) a mi sprawia to ogromną frajdę :)

Zapraszam serdecznie do regularnych odwiedzin na moim blogu :) życzę miłej lektury i udanego testowania przepisów oraz zachęcam do przesyłania do mnie zdjęć przetestowanych potraw, abym umieściła je na blogu oraz w galerii Czytelników na fan page :)

SMACZNEGO ;-)

Instagram